Budmix - Wiesz jak!

33 843 15 01 biuro@budmix.eu

Menu

Drzwi panelowe – akcesoria i dodatki

 

Przygotowaliśmy propozycję zakupu szerokiego wachlarza funkcjonalnych akcesoriów do drzwi panelowych, produkowanych przez naszą firmę. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje m. in. podchwyty, elektrozaczepy, zawiasy rolkowe i ukryte, dodatkowe zamki. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji poniżej:

Pochwyty


PS10

Pochwyty rurowe PS10

PS45

Pochwyty rurowe PS45

PQ10 dostepne w 40x10,40x20,40x40

Pochwyty kwadratowe PQ10

PQ45 dostępne w 40x10,40x20,40x40

Pochwyty rurowe PQ45

Akcesoria


elektrozaczep-01

Elektrozaczep
Elektrozaczep to nieodłączny element systemów kontroli dostępu i on służy do zdalnego, przwewodowego odryglowania drzwi. Sprawdza się zarówno w prostych instalacjach domofonowych, jak i złożonych systemach ewakuacji z budynków.

zawias ukryty

Zawias ukryty
Do drzwi wykonanych w całości z aluminium BUDMIX oferuje całkowicie ukryte zawiasy axxent. Stanowią one połączenie subtelnej elegancji i lekkości optycznej niewidocznych elementów okucia z bardzo mocną i wytrzymałą konstrukcją, która gwarantuje nośność do 120 kg.

rollenband

Zawias rolkowy

Zawias rolkowy nadaje drzwiom aluminiowym funkcjonalność połączoną z formą poprawiającą optykę. Zawias jest regulowany w trzech płaszczyznach i nawet w przypadku ekstremalnej regulacji, nie wykazuje zmiany wzajemnego położenia elementów.

ochrona cokołu-01

Ochrona cokołu
Dla zwiększenia ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi dolnej części drzwi, która jest najbardziej podatna na tego typu uszkodzenia, oferujemy ochronę cokołu wykonaną ze stali nierdzewnej najwyższej jakości.

zamek dodatkwoy

Zamek dodatkowy
Dodatkowe zabezpieczenie drzwi, niezależne od zasuwnicy. Montowany nad zamkiem głównym, zwiększa bezpieczeństwo Twoich drzwi przez wysunięcie dodatkowiego jezyka ryglującego.

sztywny lancuch

Sztywny łańcuch
Sztywny łańcuch jest dodatkowym zabezpieczeniem przed nieznajomymi. Jego rola opiera się na uchyleniu drzwi bez potrzeby ich całkowitego otwarcia.

German