Budmix - Wiesz jak!

33 843 15 01 biuro@budmix.eu

Menu

zamki-01-01

Automatyka drzwiowa

 

Zajmujemy się sprzedażą zarówno drzwi wejściowych aluminiowych, jak i nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki drzwiowej. Proponujemy szeroką gamę automatów spełniających nawet najbardziej wyśrubowane wymagania klienta. Dzięki zastosowaniu automatyki najlepszych producentów, gwarantujemy najwyższą jakość oraz pełnię bezpieczeństwa.

W ekskluzywnych drzwiach oferujemy pięć modeli zasuwnic, które wykonane są z najwyższej klasy stali nierdzewnej wraz z listwą zaczepową. Zamek multisafe, który otrzymał dwie gwiazdki w skali SKG, posiada trzy stałe punkty ryglowania, zasuwane manualnie. Rozszerzając zamek multisafe o dodatkowe cztery wysuwane bolce, otrzymujemy zamek multisafe+. Poprzez zmianę z haków na wysuwane języki magnetyczne i dodanie wyzwalaczy uzyskaliśmy zamek autosafe, który wystarczy domknąć wraz ze skrzydłem, aby zamknąć dom. Przy zastosowaniu elektrycznego silnika odryglowującego wraz z zasuwnicą autosafe, otrzymujemy zamek autotronic. Najwyższy model zasuwnicy to multitronic, która dzięki silnikowi ryglującemu i odryglowującemu oraz modułowi kontroli dostępu, pozwala stworzyć zasuwnicę spełniającą wymagania certyfikatu RC4.

autoamtyka

Automatyka dla Twoich drzwi panelowych

Aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo drzwi proponujemy rozwiązanie zamka z serii Autotronic lub Multitronic w zestawieniu z różnymi wariantami kontroli dostępu. System ten pozwala zapomnieć o konieczności posiadania tradycyjnego klucza, gdyż odblokowanie rygli następuje po przyłożeniu palca, karty magnetycznej lub po wpisaniu kodu za pomocą klawiatury numerycznej.

German