Facebook
pine-photos_02.jpg
SYSTEMY OKIENNO-DRZWIOWE
Nowoczesne, kompleksowe rozwiązania.
alu2
slider
Kup u nas okna, drzwi, bramę garażową
Gratis ubezpieczymy Twój dom!

Energooszczędność

Postaw na przyjazne dla środowiska okna, drzwi i fasady BUDMIX. Zredukuj koszty pozyskania energii i ciesz się lepszym jutrem.

Nowe Trendy

Wybierz minimalistyczny styl, który oferuje świeżość, prostotę i więcej światła. Otwórz swoje pomieszczenia na piękno natury.

Elastyczność

Cenimy sobie czas klienta. Większość zamówień jest przez nas realizowanych w planowanym terminie!

Budmix – producent stolarki aluminiowej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma BUDMIX oferuje produkty stolarki aluminiowej i PCV, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów swoim wyglądem, estetyką i najwyższą klasą. Walory konstrukcyjno-użytkowe naszych wyrobów zapewnią Państwu bezpieczeństwo oraz najwyższe parametry cieplne. Zajmujemy się produkcją konstrukcji aluminiowych okiennych i drzwiowych, fasad, ogrodów zimowych. W zakresie naszej działalności mieści się również produkcja drzwi wejściowych panelowych i drzwi podnoszono-przesuwnych. Zapewniamy zaawansowane technologiczne rozwiązania z zakresu automatyki drzwiowej. Ponadto, zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem ogrodów zimowych.

Why Choose our theme?

Set your website in 5 minutes with ready Designs!

With 1 click & 3-5 minutes time, you can recreate our ready designs on your website. They are always recreated exactly as you can see on our live designs.

Okna i drzwi aluminiowe o wysokich parametrach

Nowoczesna technologia!

Firma BUDMIX dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania konsumentów, wdrażając nowoczesną technologie do swoich produktów i technik produkcyjnych. Gwarantem jakości firmy BUDMIX jest wykwalifikowana kadra produkcyjna i zastosowanie w pełni zautomatyzowanej, precyzyjnej, obróbki mechanicznej. Wszystkie wyroby firmy BUDMIX oznaczone są znakiem CE zgodnie z normą PN-EN 1435-1+A1:2010. Produkty oznaczone tym znakiem spełniają wymagania dotyczące szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności zgodnie z powyższą normą. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gierałtowicach na trasie Zator-Andrychów. Serdecznie zapraszamy do współpracy z uznanym producentem stolarki aluminiowej!

NASZA Oferta

OKNA PCV

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing. Odit qui minima praesentium illo obcaecati...

Zobacz Więcej

SYSTEMY ALUMINIOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing. Odit qui minima praesentium illo obcaecati...

Zobacz Więcej

Akcesoria do drzwi i okien

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing. Odit qui minima praesentium illo obcaecati...

Zobacz Więcej

BUDMIX - SOLIDNY PARTNER TWOJEGO BIZNESU

Każdą ofertę tworzymy indywidualnie pod zamówienie klienta.

NASZE REALIZACJE

Zapraszamy również na naszą drugą stronę internetową

NASI PARTNERZY

Gierałtowice, ul. Zatorska 23, 34-122 Wieprz